Category Archives: ÇATALCA

Çatalca Anadolu İmam Hatip Lisesi

Toplumun her kesimini kucaklayıp hizmet sunan; Toplumsal duyarlılığın ve sorumluluğun bilincine ulasan; Kültürel mirasa sahip çıkıp geliştiren; İlgi ve yetenekleri doğrultusunda yetişen, problem çözebilen- yaşamın sorunlarıyla bas edebilen; Ülkesini ve milletini seven, alçak gönüllü olan, özgür düşünebilen, üretken ve bilgi sahibi olan; Çevresine duyarlı, özgüveni gelişmiş ve bilgi çağındaki gelişmeleri takip edebilen; Bilimsel, akilci ve […]

Karacaköy Çok Programlı Lisesi

Öğrencilerimize nitelikli bir ortamda eğitim vermek. Okulun imkanlarını arttırarak;öğrencileri daha sosyal hale getirmek.Öğrencilerin değişik becerilerini,ilgi alanlarını ortaya çıkararak doğru hedeflere,mesleklere yönlendirmelerini sağlamak. Öğrencilerin sosyal,sportif,çevresel,kültürel etkinliklere katılımlarını sağlamak. Okulumuzun teknolojik imkanlarını arttırarak;değişen,gelişen,dünya şartlarında,bilginin hızlı bir şekilde öğrencilerimize ulaşmasını sağlamak.  

İstanbul Ticaret Odası Çok Programlı Lisesi

Çağdaş eğitim olanaklarından faydalanarak, mesleki ve teknik eğitimde toplam kalite anlayışını aşıp, mükemmelliği hedefleyerek, bir asırlık tarihi bilgi birikimiyle diğer mesleki ve teknik eğitim kurumlarına örnek olmak, her çağdaş gelişmede öncü olmaktır.