Category Archives: ÇUBUK

Yunus Emre Anadolu Lisesi

Öğrencilerini sorumluluk sahibi, kendine güvenen bireyler olarak yetiştiren,demokratik ve kaliteli eğitim için veli,öğrenci öğretmen işbirliğine önem veren çağdaş bir eğitim kurumu olmaktır.  

Çubuk Anadolu İmam Hatip Lisesi

Atatürk ilke ve inkılablarına bağlı,insana düşünceye,ahlaka ve kültürel değerlere saygılı,dini ve milli kültürünü öğrenen ve öğreten her zaman-her yerde örnek bireyler olmalarını sağlamaktır.  

Çubuk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Biz , bütün öğrencilerin, insan haklarını ve evrensel değerleri benimsemiş, bilgi toplumuna uyum sağlayabilen, içinde yaşadığımız toplumun sorunlarına ilgili bireyler olarak olgunlaşmaları için varız.  

Sabiha Şaşmaz Ortaokulu

Bizler; idareci, öğretmenler ve okul personelleri, bir bütün olarak, gerekli saygı ve sevgi çerçevesinde, bütün imkânsızlıklara rağmen, öğrencilerimizin öğrenmeleri, bilgili, başarılı, kendine güvenen bir birey olarak yetişmeleri, 21. yüzyılda çağdaş yaşamın gereklerini yerine getirebilecek beceriler kazanmaları için hiç durmadan çalışacağız.  

Şehit P Üst Muharrem Kaleli Ortaokulu

Çevresine karşı duyarlı, ülke geleceğine olumlu katkıda bulunabilecek bireyler yetiştirmek. 2. Değişen süreçte kendini gerçekleştirebilen özgür, özgün ve sevgi eksenli özgüven kazanmış bireyler yetiştirmek. 3- Okulumuz, eğitimde kaliteyi artırmak adına öğretmen , öğrenci , veli işbirliğine dayalı yapılandırıcı eğitim modeline uygun mantıksal ,teknik ve teknolojiye hakim,insanımızla bütünleşmiş,milli değerlerine bağlı kendine güvenen bireyler yetiştirmektir.